Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Jak nie dać się wypaleniu? Cykl dla liderów NGO

Jak nie dać się wypaleniu? Cykl dla liderów NGO

Od lat działacie jako liderzy organizacji społecznych. Uwielbiacie ludzi. Wasza praca przynosi przecież ogrom satysfakcji. Uśmiechnięci, chętni do działania, wiecznie zabiegani. Tak widzą was inni. W życiu każdego z nas przychodzą jednak kryzysy. Nie bójcie się mówić o nich głośno. Skorzystajcie z zaproszenia do udziału w wyjątkowym i praktycznym cyklu dla liderek i liderów organizacji społecznych z terenu subregionu leszczyńskiego. Pożegnajcie wypalenie zawodowe. Powitajcie nową energię do działania!


Od lat obserwujemy wasze działania i słuchamy waszych opinii. Wiemy, że bywacie zmęczeni. Wiemy też, jak pomóc wam uspokoić myśli i wejść w działania z nową energią. Zapraszamy na cykl spotkań z Magdaleną Sokołowską-Leger - trenerką rozwoju osobistego, mediatorką i coachem, która zawodowo pomaga ludziom lepiej się dogadywać. Wspiera w odnajdywaniu utraconego spokoju i autentycznej pewności siebie.

Cykl podzieliliśmy na trzy spotkania:

Spotkanie nr 1: 22 listopada, godz. 10.00-16.00, biuro Stow. Centrum PISOP

Empatia do siebie, empatia do innych, czyli jak budować pozytywne relacje z ludźmi z najbliższego otoczenia, żeby się nie wypalić.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dbać o swoje zasoby, rozumieć potrzeby i uczucia, jak zarządzać swoją energią fizyczną, psychiczną, emocjonalną oraz jak dbać o siebie, aby zamiast wypalenia – czuć spełnienie. 


Spotkanie nr 2: 30 listopada (godz. 10.00-12.00) lub 4 grudnia (godz. 17.00-19.00) – jeden termin do wyboru przez każdego uczestnika

Coaching grupowy online

Spotkanie będzie miało na celu wsparcie uczestników we wdrażaniu zdobytej na szkoleniu wiedzy i umiejętności do swojej codzienności. W kameralnym gronie będziemy dzielić się swoim doświadczeniem, analizując co nam się udało, a co wymaga jeszcze szlifowania. 

Będziemy poznawać narzędzia coachingowe, które pomagają przekuć zdobytą wiedzę w praktykę.


Spotkanie nr 3 (dla chętnych)

UWAGA! Na prośbę uczestników zmieniamy formułę trzeciego spotkania. Nie jest ono obowiązkowe. Osoby chętne mogą umówić się z prowadzącą na indywidualne konsultacje (stacjonarnie lub on-line). Terminy i tematykę ustalimy wspólnie podczas spotkań nr 1 i 2.


Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłaszać można się na adres mailowy: alicja.masztalerz@pisop.org.pl lub telefonicznie: 534 202 744.


Spotkania odbędą się w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskiego Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych. Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Może Cię zainteresować