Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Jesteś działaczem/działaczką społeczną? Masz wiedzę i doświadczenie na temat funkcjonowania stowarzyszeń, fundacji? Chcesz działać na rzecz mieszkańców oraz organizacji? Zgłoś się do pracy w naszym Stowarzyszeniu!

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy nt. funkcjonowania trzeciego sektora,
  • doświadczenia w pracy na rzecz społeczności lokalnej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • pozytywnego usposobienia,
  • umiejętności motywowania i inspirowania innych do działania,
  • inicjatywności i otwartości na nowe doświadczenia,
  • umiejętności planowania i analizy pracy własnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mobilności,
  • gotowości do pracy także w godzinach popołudniowych.

Ramowy zakres zadań:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze społecznością lokalną, w tym z przedstawicielami mieszkańców, lokalnych organizacji społecznych, jednostek samorządowych,
  • wspieranie działań społecznych,
  • prowadzenie/współprowadzenie warsztatów/spotkań.

Oferujemy:

  • miejsce pracy w biurze w Poznaniu,
  • obszar pracy obejmujący całą Wielkopolskę,
  • wymiar zatrudnienia od ok 30h do pełnego wymiaru czasu pracy, czyli ok 160h/mies.,
  • dogodną formę współpracy – umowa o pracę/umowa cywilno-prawna/umowa o współpracy.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV oraz ogólnodostępne dane min. 1 organizacji lub grupy społecznej, która może zarekomendować współpracę z Panią/Panem w terminie do 04.05.2021r. poprzez e-mail na adres: anna.jadrzyk@pisop.org.pl