Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Szkoła fundraisingu dla początkujących

Szkoła fundraisingu dla początkujących

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń  pn. „Szkoła fundraisingu dla początkujących”. Uczestnicy cyklu dowiedzą się wszystkiego, co powinni wiedzieć zanim rozpoczną przygodę z fundraisingiem. Cykl obejmuje 4 szkolenia w atrakcyjnej formie warsztatów. 

Ze względu na dynamikę rozwoju sytuacji pandemicznej w razie konieczności wszystkie warsztaty zostaną przeniesione do sieci.

W programie cyklu:

1. Jak zbudować fundraising w organizacji – czyli od czego zacząć pozyskiwanie środków na działania? – szkolenie online w dniu 3 listopada w godzinach 9.00 – 14.00 poprowadzi Anna Jądrzyk. 

W ramach warsztatu uczestnicy poznają kluczowe zasady prowadzenia skutecznego fundraisingu, zdobędą wiedzę nt. różnych metod pozyskiwania środków, poznają i wypracują formularz planujący pozyskiwanie środków.

2. Współpraca z biznesem – szkolenie online w dniu 10 listopada w godzinach 9.00-13.00 poprowadzi Justyna Schaefer – Kurkowiak.

Uczestnicy warsztatu zostaną wprowadzeni do społecznej odpowiedzialności biznesu, dowiedzą się jak współpracować z biznesem przy realizacji działań społecznych, poznają narzędzie do planowania współpracy organizacji społecznej z firmą.

3. Zbiórki publiczne i loterie fantowe bez tajemnic – szkolenie online w dniu 17 listopada w godzinach 9.00-12.15 poprowadzi Mikołaj Kostaniak i Magdalena Konieczka.

W ramach warsztatu uczestnicy poznają zasady formalno-prawne przygotowania zbiórki publicznej, dowiedzą się  w jaki sposób dobrze wypromować prowadzoną zbiórkę oraz jak z sukcesem, zgodnie z literą prawa zorganizować loterię fantową.

4. Działalność odpłatna i gospodarcza – szkolenie online w dniu 24 listopada w godzinach  9.00-12.15 poprowadzi Piotr Kotlarek.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się co trzeba zrobić, aby prowadzić odpłatną działalność pożytku publicznego lub działalność gospodarczą, poznają jakie są zasady prowadzenia odpłatnej działalności pożytku publicznego oraz kiedy warto się zdecydować na prowadzenie działalności gospodarczej.

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zapisy przyjmuje i informacji udziela Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerami tel. 65 520 78 86 oraz 534 202 744.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować