Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Spotkanie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Spotkanie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu animacyjnym pn. „Koła Gospodyń Wiejskich - formalności, inspiracje, sieciowanie”.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa proponujemy 3 terminy spotkań:

  • 27 października 2020 r. w godz. 10.00-13:00 spotkanie online za pośrednictwem platformy Clickmeeting. Rejestracja na spotkanie w TYM MIEJSCU.
  • 4 listopada 2020 godz. 10:00-13:00 dla KGW z powiatu kościańskiego – spotkanie stacjonarne, dokładne miejsce szkolenia podamy w późniejszym terminie.
  • 18 listopada 2020 godz. 10:00-13:00 dla KGW z powiatu grodziskiego – spotkanie stacjonarne, dokładne miejsce szkolenia podamy w późniejszym terminie.

Ze względu na dynamikę rozwoju sytuacji pandemicznej w razie konieczności spotkania zostaną przeniesione do sieci.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo:

  • jakie formalności muszą zostać spełnione by Koło Gospodyń Wiejskich mogło funkcjonować zgodnie z prawem,
  • jakie działania mogą podejmować członkowie KGW na rzecz swojego środowiska lokalnego,
  • poznacie mnóstwo inspiracji i ciekawych pomysłów na działania, które pomagają, wspierają, edukują, aktywizują i integrują społeczność lokalną,
  • wymienicie doświadczenia związane z funkcjonowaniem Waszych organizacji.

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Spotkanie stacjonarne w trosce o zdrowie wszystkich uczestników spotkania odbędzie się z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Zapisy na spotkanie przyjmuje w formie stacjonarnej i online przyjmuje  Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerami telefonu 65 520 78 86,  534 202 744.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować