Wyniki wyszukiwania dla
1.Zakup wyposażenia:4 klatek-łapek, 4 klatek do przetrzymywania kotów po zabiegu, 4 transporterów. Zakup ten przyczyni się do skutecznej realizacji głównego zadania Stowarzyszenia - zapobiegania rozwojowi bezdomności zwierząt poprzez sterylizację. Ponadto wpłynie korzystnie na rozwój organizacji-umożliwi włączenie się w działanie większej ilości członków stowarzyszenia, co nie było możliwe ze względu na ograniczoną ilość sprzętu. Zachęci osoby niezrzeszone do aktywnego włączenia się w działanie na rzecz zwierząt oraz do zostania członkiem Stowarzyszenia.
2. Spotkania o charakterze integracyjno-informacyjnym "Kociarze, poznajmy się!"- 3 spotkania organizowane przez członków Stowarzyszenia dla mieszkańców, podczas których będziemy informować o działaniach podejmowanych przez naszą organizację a także zachęcać do włączenia się w nie i wstąpienia w nasze szeregi. Efekt: poszerzenie wiedzy na temat działań Stowarzyszenia minimum u 45 osób, pozyskanie 10 nowych członków Stowarzyszenia.
3.Szkolenie z kocim behawiorystom - szkolenie dla członków stowarzyszenia (w tym minimum 5 nowych członków pozyskanych dzięki akcji "Kociarze, poznajmy się!") Cel szkolenia: przeszkolenie 20 członków stowarzyszenia, zwiększenie ich wiedzy na temat zachowań kotów, praw kotów jako zwierząt żyjących w przestrzeni miejskiej, wymiana doświadczeń dotyczących pracy ze zwierzętami, zachęcenie osób niezrzeszonych do aktywnej pomocy kotom oraz wstąpienie do Stowarzyszenia.
4.Warsztat - Budowanie domków zimowych dla kotów wolnożyjących. Kolejna edycja akcji, w którą włączają się mieszkańcy gminy Pleszew: wolontariusze, seniorzy, zarządy osiedli, uczniowie szkół, osoby niezrzeszone. Planowany efekt: udział 100 mieszkańców miasta i gminy Pleszew w warsztatach, zbudowanie 40 budek dla kotów, zwiększenie świadomości na temat kotów wolnożyjących.